Laboratorium nieruchomości inwestycyjnych

Cykl webinarów o aktualnych trendach na rynku

Zapisz się i weź udział

Pole wymagane
Podaj prawidłowy adres e-mail
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane

* pola wymagane

Silny trend budowy prywatnych akademików.
Dowiedz się dlaczego warto inwestować w apartamenty dla studentów?

Zespół LIV Investment i think.co
- real estate reasearch lab

Zapraszają na laboratorium badań i analiz w dziedzinie inwestycji w prywatne akademiki oraz rozmowy o aktualnych trendach na rynku nieruchomości.

Ekonomia współdzielenia
i jej wpływ na rynek nieruchomości

Webinar 1

Dowiesz się:

 • jak ekonomia współdzielenia zmienia rynek
  nieruchomości w Polsce i na świecie,
 • jakie są alternatywne rozwiązania dla aktualnych
  problemów mieszkaniowych,
 • skąd wynika duża popularność sektora PRS (Private Rented Sector) i Living Services,
 • z czego wynika silny trend budowy prywatnych akademików (omówienie trendu w Polsce i na świecie).
Zapisz się i odbierz dostęp do nagrania

Dom studenta - innowacyjna
przestrzeń do życia

Webinar 2

Data 6.11.2019 godz. 19:00

Czas trwania 60 min

Dowiesz się:

 • co sprawia, że dom studencki może być znacznie lepszy, niż typowa stancja,
 • jakie standardy i usługi oferują współczesne domy studenta – czym charakteryzuje się program budynków, jak wybiera się lokalizacje pod inwestycje oraz jak zarządza się obiektami,
 • dlaczego apartamenty dla studentów i młodych specjalistów to ciekawy produkt inwestycyjny.
Zapisz

Poznaj
prowadzących

think.co real estate research lab

think.co to laboratorium badań i analiz w dziedzinie programowania inwestycji w modelu Living Services – prywatnych akademików, colivingów, budownictwa senioralnego czy cohou singu. Zespół specjalistów współtworzy najbardziej innowacyjne projekty mieszkaniowe w Polsce.

Przemysław Chimczak

Współzałożyciel think co. Ekspert w dziedzinie projektowania colivingów i programowania inwestycji w modelu Living as a Service. Wielki orę downik wynajmu i wszystkich związanych z nim form mieszkaniowych. W zespole łączy doświadczenie projektowe z metodami partycypacyjnymi. Autor licznych raportów i publikacji na tematy architektoniczno - urbanistyczne. Z wykształcenia architekt, absolwent poli technik w Warszawie, Wrocławiu i Mediolanie oraz zarządzania projektami SGH.

Tomasz Bojęć

Redaktor naczelny i szef strate gii think co. Architekt, badacz i publicysta. Specjalizuje się w analizowaniu przestrzeni usługowych i programowaniu inwestycji Mixed Use. Pasjonat zmian generacyjnych, zwłaszcza różnic między pokoleniami X i Y. W zespole odpowiada za wdrażanie metodologii UX w świecie architektury. Doświadczenie związane z rynkiem nieruchomości i budownictwem zdobywał jako projektant, broker, dziennikarz i urzędnik.

LIV Investment

LIV Investment realizuje projekty hoteli studenckich, które są dedykowane osobom młodym mi ędzy 18, a 35 rokiem życia, studentom oraz managerom podróżującym służbowo. Obiekty zaprojektowane zostały ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb Young Generation, dbając o liczne strefy co - workingowe, punkty gastronomiczne, przestrzeń do nauki, pracy proje ktowej, a nawet strefy rozrywki oraz zdalną obsługę apartamentów przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii

Bartłomiej Stanuch

Z rynkiem finansowym związany od ponad 10 lat. Doświadczenie zdobywał budując sieć sprzedaży w jednej z największych placówek w Polsce w sektorze Private Banking. Zarządzał regionalnym zespołem sprzedaży realizując założone cele sprzedażowe w zakresie profesjonalnego doradztwa produktów i usług finansowych skierowanych do klienta zamożnego. Opracował m.in. autorski program wdrożenia nowych pracowników poprzez skuteczny mentoring, motywacje i wspieranie rozwoju.

Ewelina Kachniarz

Ewelina Kachniarz

Od kilku lat zajmuje się kreowaniem strategii i prowadzeniem kampanii marketingowych na rynku inwestycyjnym oraz nieruchomości komercyjnych. Specjalizuje się w marketingu online oraz implementacji narzędzi technologicznych wspierających automatyzację marketingu i procesów sprzedażowych, zarządzanie relacjami oraz obsługę klienta. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w specjalizacji Turystyka i rekreacja.